Hospedaje El Emperador Talara
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op 25 minuten loopafstand van het Cristo Petrolero monument heeft dit comfortabele Hospedaje El Emperador Talara hotel 34 kamers. Dit hotel verleidt gasten ook met pendeldienst.
Het hotel heeft een eersteklas ligging op 10 minuten afstand van Talara. Iglesia Matriz Virgen de la Inmaculada is binnen het bereik van deze accommodatie gesitueerd.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Voor uw comfort vindt u er een apart toilet en een douche. Een kledingkast zijn aanwezig in de geconditioneerde slaapkamers. Ook beschikken de familiebadkamers over een apart toilet en een douche.
Kies uit een onbeperkte keuze van Zuid-Amerikaanse gerechten bij Sama Restaurante Cafe, dat is op circa 350 meter verwijderd van Hospedaje El Emperador Talara.
- Locale bezienswaardigheiden
- CETPRO CETURGH Talara1000 m
- Mercado Central Talara850 m
- Iglesia Adventista3 km
- Mercado Acapulco250 m
- Las Penitas2,6 km
- Senati1,8 km
- Plazuela Abelardo Quinones800 m
- Iglesia Matriz Virgen de la Inmaculada850 m
- Cristo Petrolero2,2 km
- Hospital Nivel II Talara600 m
- Luchthavens
- Talara Luchthaven6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hospedaje El Emperador Talara hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Hospedaje El Emperador Talara hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hospedaje El Emperador Talara hotel?
Talara luchthaven en Hospedaje El Emperador Talara hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hospedaje El Emperador Talara hotel?
Klanten van Hospedaje El Emperador Talara hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hospedaje El Emperador Talara hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hospedaje El Emperador Talara hotel is $24. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Talara?
Dit hotel in Talara biedt Kamer met een Queen Size Bed, Suite met een Queen Size Bed en Double Familie Kamer om eruit te kiezen. - 📧
Is er Wi-Fi in dit hotel in Talara?
Je, dit hotel in Talara biedt WiFi in de hele accommodatie aan.